Muslera ile 3 yıl daha

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Çaykur Rizespor maçında sakatlanan Fernando Muslera'ya müjde verdi.

NTV Spor 16.06.2020 - 09:15 | Son Güncelleme: 16.06.2020 - 09:18

Galatasaray'da Fernando Muslera'nın 6-8 ay arasında öngörülen tedavi süreci nedeniyle gelecek sezonun ilk yarısını kaçıracak olması kaleci transferini gündeme getirdi.

Milliyet gazetesinin haberine göre, sarı-kırmızılı kulüp Çaykur Rizespor maçında sakatlanan kalecisini mağdur etmeyecek, 2021 yılında sona erecek olan sözleşmesini iki yıl daha uzatacak. İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, "Hakedişlerini de kuruşu kuruşuna ödeyeceğiz" dedi.

Albayrak sağ ayağındaki iki kırık nedeniyle bugün ameliyata alınacak olan Muslera’nın durumunun herkes tarafından üzüntüyle karşılandığını dile getirdi.

Albayrak, "Muslera sadece bizim değil, taraflı-tarafsız herkesin gönlünde taht kurmuş bir isimdir. Görüyoruz ki, farklı renklere gönül veren sporseverlerde çok üzüldüler" dedi. Urugaylı file bekçisini mağdur etmeyeceklerini dile getiren Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Muslera’nın bir yıl daha sözleşmesi var. Bunu iki yıl daha uzatacağız. Oynamadığı sürece, oynuyormuş gibi ödemeleri yapacağız. Başarılarını anlatmaya gerek yok. Sekiz yılda 14 kupa, kolay mı? Bu başarılarda onun da alın teri var. O bizim evladımız, asla onu zor gününde yalnız bırakmayacağız."

Sayfa Yükleniyor...