Nasri'ye kilo vetosu!

Manchester City'de Guardiola kurallarına takılan ilk oyuncu Samir Nasri oldu. City Menajeri, Fransız oyuncuya halen ideal kilosunda olmadığı için hazırlık maçlarında şans vermediğini söyledi.

NTV Spor 29.07.2016 - 10:57

Manchester City'nin Fransız savunma oyuncusu Gael Clichy, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda yeni menajer Guardiola'nın sıkı kurallarından bahsetmiş ve ideal kilosunda olmayan bazı oyuncuların antrenmanlarda yer almadığını dile getirmişti.

VETO YEDİ
Clichy'nin açıklamasında dikkat çektiği futbolcuların kim olduğu merak edilirken açıklamayı bizzat Pep Guardiola yaptı. Katalan menajer, Samir Nasri'nin kilo fazlası olduğu için takımla birlikte çalışamadığını dile getirdi. Manchester City'nin Borussia Dortmund ve Bayern Münih ile oynadığı hazırlık maçlarında görev almayan Fransız oyuncunun halen ideal kilosunda olmadığını vurgulayan Guardiola, tecrübeli oyuncuya bu nedenle söz konusu karşılaşmalarda şans vermediğini ifade etti.

Guardiola, transfer etmek istedikleri öne sürülen oyuncularla ilgili de açıklamalarda bulundu. Evertonlı John Stones ve Schalke 04'ten Leroy Sane ile ilgilendiklerini doğrulayan City Menajeri, "Gelirlerse mutlu oluruz. Gelmezlerse de formasını giydikleri takımların taraftarı mutlu olur" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...