Nathan Redmond transferinin akıbeti ona bağlı

Beşiktaş'ta Nathan Redmond'ın geleceği belirsizliğini koruyor. Yıldız futbolcu, Siyah-Beyazlılarda kalmak istese de eşi Blaise, İngiltere'ye dönmek istiyor. Beşiktaş transfer için Nathan Redmond'ın eşini ikna etmek zorunda.

Tuna Tunca - NTV Spor 28.05.2023 - 13:30
Son Güncelleme: 18.07.2023 - 14:51
Nathan Redmond transferinin akıbeti ona bağlı

'ın Southampton'dan kiraladığı , Siyah-Beyazlılarda gösterdiği performansla büyük beğeni kazandı. Beşiktaş oyuncuyla yoluna devam etmek için girişimlere başladı.

REDMOND TRANSFERİNE 'YENGE' ENGELİ

Milliyet'in haberine göre Nathan Redmond da Beşiktaş'ta kalmak istiyor ancak transferin önünde 'yenge' engeli var. Beşiktaş ile oyuncu arasında maddi konularda problem yok ancak Redmond'ın eşi Blaise'nin İngiltere'ye dönme isteği transferi zora sokuyor.

⚫️BEŞİKTAŞ HABERLERİ⚪️

İNGİLTERE'YE DÖNMEKTE KARARLI

Hamile olan ve kısa süre içinde doğum yapacak olan Nathan Redmond'ın eşi Blaise kesin olarak İngiltere'ye dönmeyi planlıyor. Blaise'nin geri dönme konusunda kararlı olduğu ve Redmond'a bu konuda baskı yaptığı öne sürülüyor.

Beşiktaş'ın Nathan Redmond transferini bitirmesi için Blaise'yi de ikna etmesi gerekiyor. Siyah-Beyazlıların oyuncu kanadıyla görüşmelerini önümüzdeki günlerde de sürdüreceği kaydediliyor.

Nathan Redmond'ın Beşiktaş'la anlaşamaması durumunda İngiltere'ye dönüp Premier Lig'de top koşturması bekleniyor.

📈SPOR TOTO SÜPER LİG PUAN DURUMU📈

Sayfa Yükleniyor...