Nazilli Belediyespor - Bursaspor maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta canlı yayınlanacak?

Nazilli Belediyespor - Bursaspor maçıyla TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 38. ve son haftanın heyecanı devam ediyor. Peki Nazilli Belediyespor - Bursaspor maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta canlı yayınlanacak? İşte detaylar...

Bora Eğriçayır - NTV Spor 20.05.2023 - 12:30
Nazilli Belediyespor - Bursaspor maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta canlı yayınlanacak?

ile , TFF 2. Lig Beyaz Grup'un 38. ve son haftasında kümede kalma yolunda çok kritik bir maça çıkıyor. Karşılaşmada Volkan Bayarslan düdük çalacak. Bayarslan'ın yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Hasan Hüseyin Tetik yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Yalçın Taşkınfurat.

NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BURSASPOR MAÇI HANGİ KANALDA?

20 Mayıs Cumartesi günü Nazilli İlçe Stadı'nda oynanacak maç saat 15.00'te başlayacak. Nazilli Belediyespor - Bursaspor maçı Bursaspor YouTube kanalından canlı yayınlanacak.

⚽️👉 HABERLERİ

NAZİLLİ BELEDİYESPOR'DAN AÇIKLAMA

Bu arada Nazilli Belediyespor, Bursaspor maçı öncesi 196 yeşil-beyazlı taraftar haricinde hiçbir Bursaspor taraftarını stada almayacaklarını duyurdu.

Nazilli Belediyespor'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"Yoğun güvenlik tedbiri alınan Nazilli Belediyespor-Bursaspor maçı dolayısıyla

- Stat seyirci girişi 2 saat öncesinden (saat 13.00) başlayacaktır.

- Karşılaşma için iki kulüp taraftarı olmayan taraftar gruplarının paylaşımları ve provakasyon söylemleri üzerine yapılacak yoğun arama nedeniyle taraftarlarımızın stada erken gelmelerini öneriyoruz.

- 500'e yakın polis ve özel güvenlik görev alacaktır.

- Stada alkollü seyirci alınmayacaktır.

- 196 konuk Bursaspor taraftarı harici taraftar stada alınmayacaktır.

- Taraftarlarımızın, 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun Kapsamında statta görevli polis ve önleyici kameralar tarafından tespit edilerek cezai işleme maruz kalmamaları için kurallara uymalarını rica ederiz"

Sayfa Yükleniyor...