"Neymar çok pişman"

Beşiktaş'ın Brezilyalı savunmacısı Adriano, İspanyol basınına verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 06.04.2019 - 16:31

Bir İspanyol radyosuna konuk olan Adriano, Beşiktaş'taki, günleri hakkında "İspanya'daki yıllarımdan sonra Beşiktaş benim için çok iyi bir deneyim oldu. Farklı bir lig tecrübesi yaşadım. Geldiğim ilk yıl şampiyonluk kazandım ve bu sezon da ikinci olup Şampiyonlar Ligi'ne gidebilme yarışı içerisindeyiz." dedi.

Barcelona'ya transferini kariyerinin en önemli anlarından birisi olarak değerlendiren Brezilyalı oyuncu, "Çok sayıda kupa kazanmak, en iyi futbolcularla beraber oynamak ve onlardan öğrenmek, en iyi teknik adamlarla çalışmak çok değerliydi." dedi. Barcelona'nın bu sezonunu da değerlendiren Adriano, İspanyol ekibinin bulunduğu her turnuvada bu sezon şampiyonluk yaşayacağını düşündüğünü belirtti.

Barcelona'dan rekor bedelle Fransa Ligue 1 ekibi Paris Saint-Germain'e transfer olan Neymar hakkında da konuşan 34 yaşındaki savunmacı, "3 hafta önce Neymar ile görüştüm. Barcelona'da oynayıp daha sonra oradan ayrılan her futbolcuda pişmanlık vardır ama Neymar'ın pişmanlığı herkesten daha fazla." dedi.

Beşiktaş ile sezon sonunda tamamlanacak olan kontratı hakkında da konuşan Adriano, İspanya'ya dönmeyi isteyebileceğini ama hiç teklif almadığını belirtirken, Beşiktaş kulübü ile de sözleşme yenileme konusunda görüşme halinde olduklarının altını çizdi. 

Sayfa Yükleniyor...