Neymar ile Bale takası iddiası!

Takımlarından ayrılmaları gündemde olan Gareth Bale ve Neymar'ın takas edilebilecekleri iddia ediliyor.

NTV Spor

21.07.2019 - 21:25

Zinedine Zidane'ın Real Madrid'e ikinci kez göreve gelmesinin ardından forma şansı bulamayan Gareth Bale ile PSG'den  ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Neymar'ın takas olacağı iddiaları gündeme geliyor.

İngiliz The Independent gazetesinde yer alan habere göre Paris Saint-Germain, takımın yaz kampına bir hafta geç katılan Neymar'a karşılık olarak Zidane'ın yeni sezon planlamasında kadrosunda görmek istemediği Bale'i transfer etmek istiyor.

Paris ekibinin Bale ve bir miktar karşılığında Brezilyalı yıldızı Real Madrid'e gönderebileceği ifade ediliyor. Brezilyalı kaynaklar ise Neymar'ın İspanya'ya gitme isteği karşısında PSG'nin pazarlıkta elinin zayıfladığını belirtiyorlar. 

Bale'in Real Madrid'teki geleceğine ilişkin konu; teknik direktör Zinedine Zidane'ın Uluslararası Şampiyonlar Kupası kapsamında Bayern Münih'e 3-1 yenildikleri maç sonrasında yaptığı açıklamalarla tekrar gündeme gelmişti.

47 yaşındaki Fransız teknik adam yaptığı açıklamalarda; "En kısa sürede ayrılmasını bekliyoruz. Yeni bir takıma transferi için çalışıyoruz. Bu herkes için en iyisi olacak." ifadelerini kullanmıştı.

Neymar'e yönelik en yakın ilginin Barcelona ve Juventus tarafından olduğu konuşulurken, Galli yıldız için Manchester United ve Çin'den teklifler olduğu dile getiriliyor. 

Sayfa Yükleniyor...