Nihat Özdemir'in acı günü

Uzun yıllar Fenerbahçe'de yöneticilik yapan, şu anda da TFF'de Başkanvekiliği görevini yürüten Nihat Özdemir, eşini kaybetti.

NTV Spor

23.01.2016 - 16:51

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili ve eski Fenerbahçe 2. Başkanı Nihat Özdemir'in eşi vefat etti. Merhume Gülseren Özdemir, Amerika'da tedavi gördüğü hastanede yaşama gözlerini yumdu. Cenaze töreniyle ilgili bilgiler daha sonra açıklanacak.
 
Gülseren Özdemir'in vefatı sonrası TFF ve Fenerbahçe Kulübü'nden taziye mesajı yayınlandı.
 
TFF'den yapılan açıklamada "Federasyonumuz Başkanvekilleri'nden Sayın Nihat Özdemir'in eşi Sayın Gülseren Özdemir'in ABD'de tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Nihat Özdemir ve ailesi olmak üzere merhumenin tüm yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz" denildi.

Fenerbahçe Kulübü de resmi siteden bir başsağlığı mesajı yayımladı. Açıklamada "Kulübümüzün uzun yıllar 2. başkanlığını yapan, 4654 numaralı Yüksek Divan Kurulu üyemiz, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Sayın Nihat Özdemir'in kıymetli eşi Sayın Gülseren Özdemir'in, Amerika'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Özdemir Ailesi olmak üzere merhumenin tüm ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Merhumenin cenaze töreni ile ilgili bilgiler daha sonra kamuoyuyla paylaşılacaktır." ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...