O soru sorulunca...

Beşiktaş'ın gündemindeki 1 numaralı konu kaleci transferi. Siyah beyazlıların genç file bekçcisi Günay Güvenç de katıldığı Kartal Yuvası açılışında bu konu hakkındaki sorularla karşılaştı. Yorum yapmaktan kaçınan genç kalecinin imdadına Basın Sözcüsü Metin Albayrak yetişti.

NTV Spor 19.12.2015 - 18:08

Üsküdar'daki Kartal Yuvası açılışına katılan Günay Güvenç, Beşiktaş'ın gündemindeki kaleci transferi konusunda sorularla karşılaşınca devreye Basın Sözcüsü Metin Albayrak girdi.
     
Açılış sırasında kaleci transferi konusundaki sorular üzerine genç file bekçisi Günay, "Ben bu soruya cevap veremem. Önümüzde önemli bir Osmanlıspor maçı var ve ona odaklandım. Gerisine hocamız, yöneticilerimiz, başkanımız karar verir. Karar ne olursa olsun, Beşiktaş'ın menfaatleri içindir. Şu an ilk devrenin tamamlanması önümüzde 2 lig maçımız var. Bu müsabakalara odaklanalım ve kazanalım. Gerisine idarecilerimiz karar verir" diye konuştu.

ALBAYRAK İMDADA YETİŞTİ
Kaleci transferiyle ilgili Günay'a yöneltilen sorular üzerine araya giren Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, "Beşiktaş'ın formasını giyen her futbolcu bizim için önemli ve değerlidir" dedi.
     
"Kaleye Tolga Zengin kaptanımız geçerse, Günay ona destek olur. Günay görev alırsa da Tolga ona destek verir. Abi kardeş havasında gider" değerlendirmesinde bulunan Albayrak, şunları kaydetti: "Eğer üçüncü bir kaleci gelirse de rekabet olur. Kim iyi oynarsa o kaleye geçer. Biz gol yediğimizde ve yenildiğimizde takım olarak mağlup oluyoruz. Galip geldiğimizde de yine takım olarak kazanıyoruz. Çok iyi bir hava yakaladık. Çok iyi bir arkadaşlık ortamımız var. Başkanımızdan yönetimimize, teknik heyetimize, futbolcumuza ve taraftarımıza kadar bir hedef koyduk. O hedef doğrultusunda da gidiyoruz. İnşallah Osmanlıspor'u da yenip İstanbul'a lider olarak döneceğiz."

GÜNAY: "BU YIL KENDİMİZDEN EMİNİZ"
Günay Güvenç, basın mensuplarının Galatasaray karşısında alınan derbi galibiyetinin ardından takımdaki durumun nasıl olduğu yönündeki sorusuna da yanıt verdi. Genç file bekçisi, "Osmanlıspor maçı ile geride kalan Galatasaray maçı aynı bizim için. Yine alınacak 3 puan var. Biz iyi bir hava yakaladık ve bu zaten belli. İyi futbol oynuyoruz. Bunu devam ettirmemiz lazım. Lig uzun bir maraton. Biz bu yıl kendimizden eminiz. İnşallah böyle devam ederiz" değerlendirmesinde bulundu.
      

Sayfa Yükleniyor...