O yemek pahalıya patladı! Milano'da hedef Ibrahimovic...

Milan'ın 3-1 kazandığı Parma karşılaşmasının 60. dakikasında hakem Fabio Maresca'ya yönelik sert protestosu sebebiyle doğrudan kırmızı kart gören Ibrahimovic, bu kez de yediği yemekle eleştiri oklarını üzerine çekti.

Oğuz Öztürk 13.04.2021 - 08:35 | Son Güncelleme: 13.04.2021 - 08:37
Fotoğraf: Fanpage.itFotoğraf: Fanpage.it

Şampiyonluk yarışı içindeki Milan ile kümede kalma mücadelesi veren Parma karşılaşmıştı. İkinci yarının 60. dakikasında, konuk takımın İsveçli yıldızı Zlatan İbrahimovic, hakem Fabio Maresca'ya yönelik sert protestosu sebebiyle doğrudan kırmızı kart görerek, takımını 10 kişi bırakmıştı.

Kırmızı kartı sonrasında eleştiri okları, Ibrahimovic'e dönmüştü. Karşılaşmanın hakemi Fabio Maresca, Zlatan'ı atma sebebi olarak kendisine, "Sen bir p..sin" dediğini gösterdi. 

BU KEZ DE YEMEK TARTIŞMASI

Fanpage.it adlı sayfanın verdiği bir habere göre ise Zlatan, 11 Nisan Pazar günü öğle yemeğine Milano'da bir restoranda eski takım arkadaşı Abate de dahil olmak üzere masada fotoğraflandı.

Covid-19 pandemisi tedbirleri kapsamında kırmızı bölgede yer alan Milano'da restoranlar ise normalde kapalı bulunuyor. Zlatan'ın bu fotoğrafının ardından ise tepkiler gecikmedi.

Anonim bir kaynağa göre mekanı öğle saatlerinde 13.30 gibi açtıran Zlatan, arkadaşları ile şarap içtikten sonra 300 euro gibi bir hesap ödedi. Bazı kaynaklar, bu buluşmanın bir transfer görüşmesi de olabileceğini yazdı. Ibra'ya ise sosyal medyadan tepk gecikmedi.Ibrahimovic, daha önce Lombardiya Bölgesi'nin Covid-19 ile ilgili sloganlarına katılmış ve  "Kafanı kullan, kurallara, mesafeye ve maskeye her zaman saygı göster" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...