"Ocak ayında ayrılabilirim"

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi I Grubu üçüncü hafta maçında sahasında Belçika ekibi Genk'e 4-2 mağlup oldu.

NTV Spor 26.10.2018 - 00:20
Son Güncelleme: 26.10.2018 - 00:48

Karşılaşmada siyah-beyazlı taraftarlar tarafından ıslıklanan Ricardo Quaresma, maçın ardından yaptığı açıklamada ayrılık sinyali verdi.

Portekizli futbolcu "Ben bu külüpten bir kere ayrıldım ve geri döndüm. Eğer fazlalık bensem ocak ayında yine ayrılabilirim" ifadelerini kullandı.

Quaresma "Denedik, çalıştık ama olmadı. Şans da yanımızda değildi. Önümüzdeki daha çok maç var. Şimdi dinlenmeye ihtiyacımız var. Hatalarımızı düzeltip, pazartesi günü galibiyete ihtiyacımız var. Pozisyonlarımız var. Ama atamadık. Onlar değerlendirdi. Üçüncü golden sonra kopma oldu. Yanlışlarımıza bakmamız ve değerlendirmemiz, bunları en yakın zamanda düzeltmemiz lazım. Takımdaki gençler taraftar tepkisinden sonra oyundan düştüler. Taraftarın bana da tepkisi var. Taraftar benden memnun değilse ve fazlalık olduğumu düşünüyorlarsa tepki göstermekte haklılardır. Ben tecrübeliyim, gençlere tepki göstermesinler, bana göstersinler. Ben bu külüpten bir kere ayrıldım ve geri döndüm. Eğer sorun ve fazlalık bensem ocak ayında yine ayrılabilirim. Genç oyunculara tepki göstermesinler, onların ve takımın taraftarın desteğine ihtiyacı var" dedi.

Sayfa Yükleniyor...