Olimpiyat boş kalacak

Beşiktaş taraftarı "e-bilet"i boykot ediyor. Pazar günü oynanacak Fenerbahçe derbisi için satışa çıkarılan 60 bin biletin şu ana kadar sadece 6 bini satıldı.

NTV Spor

17.04.2014 - 17:31

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisine sayılı günler kala, satılan bilet sayısı sadece 6 bin...

e-bilet uygulamasının hayata geçmesinin ardından siyah beyazlı taraftarların önce Passolig kartı almaları, daha sonra da kartlarına maç biletini yükletmeleri gerekiyor. Beşiktaş kulübünden alınan bilgiye göre Fenerbahçe derbisine için sadece 6 bin taraftar kartlarına bilet yüklemesi gerçekleştirdi.

10 gündür satışta olan yaklaşık 60 bin biletin sadece 6 bininin satılması sonrası, yönetim kurulu kampanyalar düzenleyerek satılan bilet sayısını artırmaya çalışıyor. Son olarak kulübün lisanslı ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası mağazalarından, 75 lira ve üzeri yapılacak alış verişlerde 25 lira değerindeki Passolig kartını ücretsiz olarak taraftarlara verileceği açıklandı.

Yönetim ayrıca internet sitesinden yaptığı açıklamalarla taraftarları "e-bilet" konusunda bilgilendirmeye devam ediyor. Siyah-beyazlı kulüp yaptığı son açıklamada derbi günü Atatürk Olimpiyat Stadı gişelerinden Passolig kartı ve bilet satışı yapılamayacağını hatırlattı. Gişelerden sadece, başvurularını yapmalarına rağmen Passolig kartı eline geçmemiş bilet sahiplerine, “tek girişlik pass kart” dağıtımı yapılacak.

Ayrıca derbiyi engelli tribününden takip edecek taraftarların da yeni dönemde stadyuma girebilmeleri için Passolig kartı almaları gerekiyor.

Sayfa Yükleniyor...