Önder Karaveli'den Başakşehir maçı öncesi revizyon açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, Başakşehir karşısındaki revizyonun nedenlerini anlattı.

NTV Spor 07.03.2022 - 19:40

Başakşehir karşısında üst sıralara çıkma mücadelesi vereceklerini söyleyen Önder Karaveli, "Her zaman oynattığımız oyununun daha iyisini izlettirmek istiyoruz. Sonrasında skor gelirse daha güzel oluyor. Başakşehir'in ne oynadığı belli. Yıllardır bir yapılanma içerisindeler. Son oynadığımız Kayserispor maçı bizim için çük üzücüğüydü. Çünkü 15. dakika ile 65. dakika arasında harika bir oyun vardı. Kupadan elendik, çok üzüldük. Ligde de hiç bitmeyecek hedeflerimiz var. Lig ikinciliğini çok istiyoruz. Başakşehir de bizden yukarıda. Beşiktaş'ın hedefi var. Lig ikinciliğini istiyoruz. Üstümüzdeki takımlardan ikisi puan kaybetti. Kazanmak ve üst tarafa yaklaşmak istiyoruz" dedi. 

Başakşehir karşısında takımdaki revizyonla ilgili ise Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, "Daha önceki maçlarda iyi oynuyorduk ama atamıyorduk, golcümüzle ilgili zaten herkes konuşuyor. Attığı zamanlar da oluyordu. Bugün orada Güven olacak. Güven de Michy de Larin de santraforumuz. Savunmayla ilgili de Vida sakat. Necip'in de ağnıları ve yorgunluğu vardı Serdar da bizim yetiştirdiğimiz bir oyuncumuz. Ona çok güveniyoruz. Fenerbahçe maçında ısınmadan oyuna koyarak ona ne kadar güvendiğimizi gösterdik. Can'ı orta sahada kullanacağız. Orta sahaya dinamizm getireceğine inanıyoruz" ifadelerini kullandı. 

Kadın ve çocuk taraflara Beşiktaş yönetiminin maçı ücretsiz izleme hakkı tanımasıyyla ilgili olarak da Önder Karaveli, "Harika bir uygulama. Kulübümüze çok teşekkür ediyorum. Kadınlar, çocuklar, yaşlılar bir günde kalmasın. Her gün onların değerini bilelim. Her gün onları çok önemseyelim, koruyalım" açıklamalarını yaptı. 

Sayfa Yükleniyor...