"Önümüzdeki hafta kadromuza 3 futbolcu dahil edeceğiz"

Bucaspor'un basın sözcüsü Timur Yaykıran, taraftara müjdeyi verdi. Yaykıran, önümüzdeki hafta 3 futbolcuyla sözleşme imzalayacaklarını ifade etti.

NTV Spor 16.07.2013 - 13:39

PTT 1. Lig ekiplerinden Bucaspor'un basın sözcüsü Timur Yaykıran, "Önümüzdeki hafta kadromuza 3 futbolcu dahil edeceğiz" dedi.

Yaykıran, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, daha önce anlaştıklarını duyurdukları Nsaliwa ile "ücret" konusunda bir anlaşmazlığa düştüklerini, ancak bunu hallettiklerini ve bu akşam İzmir'e gelmesini beklediklerini Nsaliwa ile yarın sözleşme imzalayacaklarını söyledi. Teknik direktör Kemal Kılıç'ın transferler nedeniyle sıkıntıda olduğunu bildiklerini kaydeden Yaykıran, "Önümüzdeki hafta kadromuza 3 futbolcu dahil edeceğiz. Bunun için kaynağımız hazır. İlk etapta, birer stoper, santrafor ve kanat oyuncusuyla anlaşacağız" dedi.

Yaykıran, oyuncuları Zafer Çevik için kendilerine herhangi bir teklif gelmediğini,  Alparslan Erdem ve Ömer Kahveci için herhangi resmi bir teklif olmadığını ancak Rubin Kazan'ın bu oyuncuları transfer etmeyi düşündüğünü eski oyuncuları Tomas aracılığıyla kendilerine iletildiğini ifade etti.

Alparslan'a Sivasspor'un bir teklif yaptığını ancak bunun kendi beklentilerini karşılamadığını kaydeden Yaykıran, denedikleri Azeri oyuncu Hüseynov'la büyük bir ihtimalle anlaşacaklarını söyledi.

Yaykıran, futbolda şike iddialarına ilişkin olarak Bucaspor'un zarar gördüğünün mahkeme kararıyla kabul edildiğini hatırlatarak, daha önce açıkladıkları gibi bu nedenle UEFA'ya başvurduklarını kaydetti.

Basın toplantısının ardından basketbol, hentbol ve voleybol branşlarında bu sene Karaoğlu Yapı Bucaspor ismiyle mücadele etmesiyle ilgili Karaoğlu Yapı ile protokol imzalandı.

Sayfa Yükleniyor...