Öyle bir özür diledi ki...

Real Madrid’in, Celta Vigo'yu 7-1 yendiği maçın yıldızı 4 gol birden atan Cristiano Ronaldo'ydu. Yıldız oyuncu böylece, açıklamalarıyla kızdırdığı taraftarlardan da özür diledi...

NTV Spor

06.03.2016 - 00:37

Cristiano Ronaldo, yenilgiyle sonuçlanan Atletico Madrid maçı sonrası arkadaşlarına yönelik eleştirileri ile gündeme oturmuştu. Ronaldo tüm takım arkadaşlarından özür dileyip, yanlış anlaşıldığını savunsa da akıllarda "Diğer arkadaşlarım da benim kadar iyi olsaydı, şu anda belki de liderlik koltuğunda biz oturuyor olabilirdik" sözleri kaldı.

Bu sözler, Real Madrid taraftarının da hoşuna gitmemişti. Nitekim Ronaldo, Celta Vigo ile oynanan maçın başında, bazı taraftarlarca ıslıklandı.

Ancak yıldız oyuncunun kendisini affettirmesi uzun sürmedi. Eflatun beyazlılar, Celta Vigo'yu 7-1 yenerken, Ronaldo 4 gol birden kaydetti. Böylece bu sezon 5. kez hat-trick yapan Ronaldo'nun, La Liga'daki toplam gol sayısı 27'e çıktı.

Ronaldo ayrıca, sadece 7 yıl içinde, La Liga tarihinin en golcü 2. oyuncusu unvanını Telmo Zarra'dan devraldı. Yıldız oyuncunun, Real Madrid formasıyla La Liga'da 252 golü bulunuyor.

La Liga tarihinin en golcü oyuncusu unvanını ise 305 golle Lionel Messi elinde tutuyor.
 

Sayfa Yükleniyor...