Öyle bir teklif aldı ki...

Fernando Torres'in menajeri ortaya ilginç bir iddia attı. Menajerine göre Torres, kendisini dünyanın en çok kazanan futbolcusu yapacak bir teklif aldı.

NTV Spor

22.01.2016 - 16:36

Fernando Torres'in, ikinci Atletico Madrid macerası şu ana kadar olumlu geçmedi. Kiralık sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek Torres, La Liga'da sadece 1 maçta 90 dakika forma giydi ve 16 maçta 2 kez fileleri havalandırabildi.

Menajeri, Atletico Madrid Teknik Direktörü Diego Simeone'nin, Torres'in geleceği hakkındaki kararı bir an önce almasını istedi.

Atletico taraftarının da, 31 yaşındaki oyuncuyu sahada daha fazla görememekten rahatsız olduğunu öne süren menajer Jose Antonio Martin, ortaya çok ilginç bir iddia attı. Menajerine göre Torres, kendisini dünyanın en çok kazanan futbolcusu yapacak cazip bir teklif aldı. Teklifin hangi kulüpten geldiğini açıklamayan menajer "Torres ve Simeone oturup; konuşmalı. Kendisi kulübünde kalmak istiyor. Ancak daha fazla forma şansı bulmalı. Görüşmeler olumsuz sonuçlanırsa, Torres'i dünyanın en çok kazanan futbolcusu yapacak bir teklifi değerlendirebiliriz" dedi.

Sayfa Yükleniyor...