"Oynanan futbol ve mücadele sevindirici"

İnegölspor'un teknik direktörü Mehmet Bulut, deplasmanda 1-0 kazandıkları Gaziosmanpaşa maçında oynanan futbol ve mücadelenin sevindirici olduğunu ifade etti.

NTV Spor

07.10.2013 - 17:09

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden İnegölspor'un teknik direktörü Mehmet Bulut, deplasmanda 1-0 kazandıkları Gaziosmanpaşa maçında oynanan futbol ve mücadelenin sevindirici olduğunu söyledi.

Bulut, yaptığı açıklamada, Gaziosmanpaşa karşısında iyi mücadele ettiklerini kaydetti.

Rakibe net pozisyon vermediklerini belirten Bulut, "Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı. İyi bir futbol oynadık, iyi mücadele ettik. Sentetik saha olmasına rağmen iyi pas yaptık. Rakibe net pozisyon vermedik. Özellikle 2. yarıda girmiş olduğumuz net pozisyonlar var" diye konuştu.

Değerlendirilecek pozisyonlar sonucunda skorun daha farklı olabileceğini dile getiren Bulut, "Her şeye rağmen gerçekten iyiydik. Savunmada, orta sahada, hücumda iyiydik ve gayet organize ataklar geliştirdik. Kazandığımız için mutluyuz. Oynanan futbol ve mücadele sevindirici. Deplasman galibiyetine ihtiyacımız vardı. Galibiyetten dolayı futbolcularıma teşekkür ediyorum. Buraya kadar gelip bizi destekleyen taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Esas olan istikrardır. 9 Ekim Çarşamba günü Tarsus İdmanyurdu maçımız var. Bu galibiyetin sevincini yaşayıp hemen ardından bu maçın hazırlıklarına başlayacağız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...