"Oyun anlamında kazandık"

Kasımpaşa Teknik Direktörü Hakan Kutlu, 1-1 sona eren Beşiktaş maçıyla ilgili olarak, "Oyun anlamında kazandığımızı düşünüyorum" dedi.

NTV Spor 03.12.2021 - 22:53

Göreve geldiğeimiz günden beri oyunlarının geliştiğini söyleyen Hakan Kutlu, "Az pozisyon veriyoruz. İlk yarı ortada bir maçtı. Az pozisyon verdik; ama Beşiktaşlı kardeşimiz çok iyi bir gol attı. Daha sonra oyunun ikinci yarısında büyük bir reaksiyon gösterdik. Oyunun kontrolü bizdeydi. Beşiktaş'a alan bırakmadık. Beşiktaş kötü de gözükse önemli ayakları var. Bunlara alan vermememiz lazımdı ve büyük bölümde bunu başardık" dedi.İyi oynayan tarafın kendileri olduğunu kaydeden Hakan Kutlu, "Üçüncü bölgede biraz daha pas hızını geliştirirsek daha iyi olacağız. Oyun anlamında kazandığımızı düşünüyorum. Bir puan bu tip bir maç için kötü değil. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Uzun zamandır kazanamayan, çok az pozisyon veren bir takımız. Beşiktaş da kötüye gidiyor. Reaksiyon vermek çok zor oluyor. Kötü giden bir takımı oradan çıkarmak zor. Sergen Hoca da çıkmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

Giren bütün oyuncuların ellerinden gelenin en isini yaptıklarını belirten Kasımpaşa Teknik Direktörü Hakan Kutlu, "Biz çift santrfor başladık ama defansif anlamda neler yapmamız gerektiğini de konuştuk. Oyunun ilk yarısı farklı bir yere gitti. Değişiklik yapmak zorunda kaldık. Değişiklikten sonra oyun bir tık yukarı çıktı. Oyuncularım ellerinden geleni yaptılar" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...