"OYUN OLARAK YENİLMEDİK"

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, 2-0'lık Beşiktaş yenilgisini değerlendirirken, "Oyun olarak yenilmedik" dedi.

NTV Spor

18.09.2016 - 22:46

Oyuna çok iyi başladıklarını söyleyen Tolunay Kafkas, "Orta saha presiyle maçı kazanmayı, kontra atak yapmayı düşünüyorduk. İlk yediğimiz gol acemiceydi. Pozisyonlar da yakaladık. Sadece topla oynama oranı ve kaleye atılan toplar dışında Akhisar diğer istatistiklerde daha önde. Bazı oyuncuların fiziksel yetersizlikleri var. Özellikle kenar oyununu oynama konusunda bize biraz sıkıntı yaşattı. Oyun olarak yenildiğimizi düşünmüyorum. Skor olarak düştük. Daha fazla çalışmalıyız. Taktiksel antranman yoğunluğunu daha fazla yapacağız. Bugünkü oyunumuzu daha fazla geliştirirsek Akhisar ligi daha iyi yerlerde bitirebilir. " dedi.

Zeminin kötü olduğu eleştirilerine katılmayan Kafkas, "Çünkü geçen sene çok daha kötüydü. Bu mevsimde oldukça iyi. Elimizden geleni yapıyoruz yapmaya da devam ediyoruz. Ülkedeki bürokrasi biraz zor işliyor. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz." diye sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...