"Oyuncularım zoru başaracak güçte"

Pazarspor Teknik Direktörü Şevki Tonyalı, Bozüyükspor'u mağlup etmeleri gerektiğini söylerken, oyuncularının zoru başarabilecek güçte olduğunu söyledi.

NTV Spor

08.10.2013 - 14:33

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Pazarspor'un teknik direktörü Şevki Tonyalı, yarın sahasında Bozüyükspor ile yapacakları maçta mutlaka 3 puan almaları gerektiğini söyledi.

Tonyalı, hem kendilerine hem de ligde son sırada bulunan Bozüyükspor'a mutlak galibiyet gerektiğini belirterek, "Kazanmak için her türlü riski göze alacağız ve bunu başaracağız" dedi.

Mavi-beyazlı camianın kendilerinden beklediklerini iyi bildiklerini ifade eden Tonyalı, "Her iki takım için de önem taşıyan bu karşılaşmada taraftarımızın da desteğiyle kazanan biz olacağız. Bu karşılaşmada iyi mücadele ederek sonuca gitmek istiyoruz. Oyuncularımızın zoru başaracak güçte olduklarına inanıyorum" diye konuştu.

Bu maçı kazanmaları durumunda kendilerine güvenlerinin artacağını dile getiren Tonyalı, "Geçen hafta Alanyaspor karşısında kaybettiğimiz puanların da telafisi açısından önemli bir karşılaşma olacak. Yolumuza en iyi şekilde devam etmek en büyük arzumuz. Bozüyükspor maçında mutlaka 3 puan almamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Tonyalı, maç öncesi eksik oyuncularının bulunmadığını da sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...