"Oyuncularımın belki de bana ihtiyaçları bile yok"

UEFA Avrupa Ligi tarihinde ilk kez finalde Alman ve İskoç takımlarını karşı karşıya getirecek Eintracht Frankfurt-Rangers maçı öncesi Alman temsilcisinin teknik direktörü Oliver Glasner

NTV Spor 17.05.2022 - 22:18

Eintracht Frankfurt Teknik Direktörü Oliver Glasner, "Oyuncularımda yarınki maçı oynamak için gerekli tecrübe ve inanç var. Rahatlar, ne istediğimi, ne yapmaları gerektiğini biliyorlar. Belki de bana ihtiyaçları bile yok." şeklinde konuştu.

FRANKFURT - RANGERS MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

"Kariyerimin en iyi noktasındayım ve yarın buna büyük bir parantez açılacak." diyen 47 yaşındaki Avusturyalı teknik adam, Sevilya'ya çok iyi hislerle geldiklerini ve "büyük bir final oynamak için her şeyin uygun olduğunu" söyledi.

Almanya liginde sezonu alt sıralarda tamamlamalarının yarınki maç için hiçbir şey ifade etmediğini vurgulayan Glasner, "Biz bu finale layığıyla geldik. Hazırız, formdayız, heyecanlıyız ve çok iyi bir maç çıkaracağız. Tüm Avrupa bu maçı izlemek istiyor. Mantalitemiz, çok iyi savunma, her zaman hücuma hazır bir takım ve hızlı bir oyun olacaktır. Kupayı kazanmak büyük bir başarı olacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...