Özcan Bizati takımla ilk antrenmana çıktı

Tekden Denizlispor'un teknik direktörü Özcan Bizati, takımın başında ilk antrenmana çıktı. Bizati, Adana Demirspor maçından galibiyetle ayrılmak istediklerini ifade etti.

NTV Spor 18.12.2013 - 18:18

PTT 1. Lig takımlarından Tekden Denizlispor'un teknik direktörü Özcan Bizati, Adana Demirspor maçından galibiyetle dönmek istediklerini söyledi.

Denizlispor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Adana Demirspor maçının hazırlıklarını teknik direktör Bizati yönetiminde tesislerinde sürdürdü.

Bizati, antrenman sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, takımla ilk antrenmana çıktığı, futbolcuların performansının kendisini sevindirdiğini söyledi. Genç ve kaliteli bir ekibe sahip olduğunu ifade eden Bizati, "Takımdaki 7-8 oyuncuyla daha önce çalışmıştım. Tecrübeli ve önemli oyunculara da sahibiz. Denizlispor'u hak ettiği yere getirmek için çalışacağız. Hafta sonu oynayacağımız Adana Demirspor maçından galibiyetle dönmek istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz" dedi.

Bizati, önce takımdaki oyuncuları tanıyacağı ve ardından yönetime devre arasında yapılacak transferler için rapor vereceğini kaydetti.

Öte yandan Özcan Bizati ile 1,5 yıllığına anlaşıldığı, yarın kulüp tesislerinde imza töreni düzenleneceği bildirildi.

Sayfa Yükleniyor...