Özdeş gitti Kaplan geldi!

Gençlerbirliği yönetimi, Mehmet Özdilek'in ardından göreve getirdiği ve dün sezon açılışında takımın başında sahaya çıkan teknik direktör Kemal Özdeş ile yollarını ayırdı. Kemal Özdeş'in yerine teknik direktörlük görevine Mustafa Kaplan getirildi.

NTV Spor 10.07.2014 - 13:29

Gençlerbirliği yönetimi teknik direktör Kemal Özdeş ile yollarını ayırdı.
     
Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Bugün bir araya gelen teknik direktörümüz Kemal Özdeş ve başkanımız İlhan Cavcav yaptıkları görüşmede oyuncu transferleri konusunda yaşanan anlaşmazlıklar dolayısıyla karşılıklı olarak yolları ayırmaya karar vermişlerdir" denildi.
     
Manisaspor teknik direktörlüğü görevinde geçen sezonu PTT 1. Lig'de 7. sırada tamamlayan Özdeş ile "transfer" anlaşmazlığına düşen başkent yönetimi, Mehmet Özdilek ile de aynı konuda problem yaşamış ve görev süresi dolmadan genç teknik adamla yollar ayrılmıştı.

Gençlerbirliği, Kemal Özdeş'ten boşalan teknik direktörlük görevine Mustafa Kaplan'ı getirdi.
     
Oyuncu transferleri konusunda yaşanan fikir ayrılıkları dolayısıyla bugün Kemal Özdeş ile yollarını ayıran Başkent temsilcisi, Hacettepespor'u Spor Toto 2. Lig'e çıkaran Mustafa Kaplan ile anlaştı. Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın, Kaplan'ı telefonla arayarak yeni görevini tebliğ ettiği belirtildi.
     
Kaplan, 2010-2011 sezonunun ikinci yarısında teknik direktör Ralf Zumdick'in Gençlerbirliği'nden istifa etmesiyle geçici olarak kırmızı-siyahlı ekibi çalıştırmıştı.
      
Hacettepespor'da geçen sezon başarılı olan Kaplan, Gençlerbirliği'nde ayrıca yardımcı antrenörlük ve sportif menajerlik görevlerinde de bulunmuştu.
     

Sayfa Yükleniyor...