FENERBAHÇE HABERLERİ | Pelkas: Derbi galibiyetine ihtiyacımız vardı

Fenerbahçe'nin Yunan yıldızı Dimitris Pelkas, Olimpiakos maçı öncesi soruları yanıtladı.

NTV Spor 24.11.2021 - 21:28

Fenerbahçe'nin Yunan futbolcusu Dimitris Pelkas mücadelenin her iki taraf için de çok önemli olduğunu belirterek, "Hiç şüphesiz ki biz buraya savaşmaya geldik. Fenerbahçe, oynadığı her maçı kazanmak için oynar. Maçta alınacak bir galibiyetin tur atlamak için çok büyük bir fırsat olacağını düşünüyorum." diye konuştu.

Eğer oynarsa yarınki maçta takımı adına elinden geleni yapacağını aktaran Pelkas, "Sakatlık sonrası dönem benim için iyi değildi ama bana ne zaman şans verilirse elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Maç, benim için özel olacak çünkü Yunanistan'da oynadığım zaman onlarla büyük bir rekabet içindeydik. Elimden gelenin en iyisini yapacağım." şeklinde görüş belirtti.

- Galatasaray maçı için ne söyledi?

Pelkas, Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'a karşı aldıkları derbi galibiyetinin kendilerine büyük bir moral olduğunu dile getirerek, "Şu anda iyi bir durumdayız. Bu derbi galibiyetine ihtiyacımız vardı. Takımca kendi aramızda yaptığımız konuşmalarda da bu maçı unutmamız gerektiğini, bu maçın geride kaldığını ve yarınki maça odaklanmamız gerektiğini söyledik. Fenerbahçe yarıştığı tüm turnuvalarda ilk sırayı hedefler. Dolayısıyla biz de maça odaklanalım." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...