Polat ifade verdi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, mali kongrede yaşananlarla ilgili olarak Şişli Savcılığı'na ifade verdi.

NTV Spor 26.04.2011 - 11:23

Galatasaray'da Mali Genel Kurul'da yaşanan olaylarla ilgili Başkan Adnan Polat, Şişli Cumhuriyet Savcısı Hasan Bölükbaşı'nın daveti sebebiyle ifade verdi.

NTV Spor Haber Müdürü Haluk Yürekli, "Galatasaray Başkanı Adnan Polat mali kongrede yaşanan olaylar sebebiyle, özellikle ibra sırasında, sayım yapılmadığı, tutanaklara geçmediği ifade edilmişti ve bu görünen olayların ardından dernekler masası bir soruşturma başlatmıştı ve bu soruşturmayı Şişli Cumhuriyet Savcısı Hasan Bölükbaşı yönetiyor. Dün divan kurulunda yer alan Begüm Özkan, savcı Hasan Bölükbaşı'na ifade vermişti. Savcılık Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda yaşananlarla ilgili olarak inceleme başlatmıştı. Begüm Özkan'ın yanı sıra Divan Başkanı Türker Aslan ve divan heyetinde bulunan 6 kişinin daha ifadesine başvurulacak. Bugün aslında Adnan Polat'ın ifadesine başvurulacağı bilgisini dün izleyicilerimize aktarmıştık. Bugün sabah erken saatlerde Şişli Savcılığı'na geldi Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve savcı Hasan Bölükbaşı'nın daveti üzerine ifade veriyor" şeklinde konuştu.

NTV Spor canlı yayınında muhabirimiz Irmak Kazuk'un kongrenin ertelenme ya da iptal olma durumu olup olmadığı sorusunu, Adnan Polat, "Bilmiyorum. O konuları tamamen hukukçulara bırakalım, onlar karar versin" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...