ROBİN VAN PERSİE: POZİSYON NET KIRMIZI KART

Fenerbahçe'yi Beşiktaş karşısında 1-0 galibiyete taşıyan Robin van Persie, maç sonrası Tosic'in kırmızı kartı hakettiğini söyledi.

NTV Spor 05.02.2017 - 23:14

Maçı değerlendirerek sözlerine başlayan Robin van Persie, "İyi bir karşılaşma oynadık. İlk yarıda birlikte oynamamız gerekiyordu. Beşiktaş ile deplasmanda oynuyorsanız onların topu biraz daha fazla sahip olmasını normal karşılamasınız. Kırmızı karttan sonra oyunun kontrolünü ele aldık ve bu durumu lehimize çevirdik. Golü attık ve galip geldik. Amacımız galibiyetti ve bunu elde ettik. Takımdan ve taraftarlarımızdan gurur duyuyorum." dedi. 

NET BİR KIRMIZI KARTTI
Beşiktaşlı Tosic'in kırmızı kart gördüğü pozisyonu değerlendiren Hollandalı oyuncu, "Orada kendime alan oluşturmaya çalışıyordum o da gidişimi engellemeye çalışıyordu. Bir süre itiş kakış gibi bir görüntü oluştu. Kötü bir tepki verdi, yapmamalıydı. Net bir kırmızı karttı." yorumunu yaptı. 

"BAZI OYUNCULAR ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA BAĞIRIYORDU AMA..."
Soyunma odalarına giderken yaşanan olaylarla ilgili olarak de Hollandalı oyuncu, "Bazı oyuncular çığlık çığlığa bağırıyordu. Ama bunlar beni ilgilendirmiyordu. Bunlar bazen maç içerisinde bazen devre arasında olabilir. Bazı akşamlmarda duygular zirveye çıkar. Bugün de öyle oldu ancak bence bir sorun yok." ifadelerini kullandı.

Sözlerinin sonunda maçın tansiyonun yüksek olduğunu hatırlatan Hollandalı oyuncu, "Bugün tansiyonun yüksek olduğu bir maç izledik. Bu tür maçlarda tansiyon yüksek olur. Bu maç, bugün başlamadı. Bir hafta önce başladı. Herkes bu maçları sabırsızlıkla bekler. İyi rakiplerle böyle atmosferlerde oynamak isterseniz. Kariyerim boyunca bu tür maçlar oynadım. Bir de kazanırsanız iyi duygularla sahadan ayrılırsınız. Her zaman bu büyük maçlardan keyif almışımdır. Bu tür maçlar duygularla oynanan maçlardır. Bu duygular ortaya çıksa da performansımızı her zaman üst düzeye çıkarmalıyız. Bu akşam kazandık ve hepimiz çok mutluyuz." diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...