Umar Aminu 72. dakikada sayılmayan golü değerlendirdi: Hakem VAR'a bile gitmedi

Galatasaray ile 2-2 berabere kaldıkları maçta takımının ilk golünü atan ve 2. golde atağı başlatan Umar Aminu, 72. dakikada Samudio'nun iptal edilen golüyle ilgili olarak, "Pozisyonda kesinlikle faul yoktu. Muslera'ya hiçbir şekilde dokunmadım. Hakem VAR'a bile gitmedi." dedi.

NTV Spor 08.12.2018 - 21:28 | Son Güncelleme: 08.12.2018 - 21:33

Maçı değerlendiren Umar Aminu, "Çok zor bir maçtı. Galatasaray büyük bir takım. Türkiye'nin en iyi takımlarından biri. İlk yarı ritmimizi bulamadık. İkinci yarı geri döndük. İyi oynadık. Beraberliği yakaladık. Galip gelebilirdik. Fazla şans bulduk ama golü kaçırdık. Çalışmaya devam edeceğiz. Böyle devam edersek önümüz açık." dedi. 

Samidio'nun iptal edilen 72. dakikadaki golü için de konuşan Aminu, "Bana göre pozisyonda kesinlikle faul yoktu. Muslera'ya hiçbir şekilde dokunmadım. VAR'ı irdelemek gerekir. Büyük takımlar küçük takımlara karşı favorilize kediliyor. Bu sistem herkesi korumak için var. Hakem, faul olduğunu düşünebilir. Ama gidip VAR'da kontrol bile etmedi. Bana göre kazanmayı hak eden taraftık." diye konuştu. 

Sayfa Yükleniyor...