Quaresma'dan 'asker selamı' açıklaması

Kasımpaşa'nın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, A Milli Takım'ın Arnavutluk ve Fransa maçlarında Barış Pınarı Harekatı'na verdiği destek ile ilgili açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 16.10.2019 - 12:26

A Spor'a konuşan Ricardo Quaresma, Türkiye'nin iyi işler yaptığı ve başlarında da Şenol Güneş gibi çok iyi bir hoca olduğunu söyledi.

Arnavutluk ve Fransa maçlarında verilen asker selamı ile ilgili de düşüncelerini söyleyen Quaresma, "Türk Milli Takımı'nın gol sevincinde hiç kimseye karşı herhangi bir saygısızlık olduğunu düşünmüyorum." dedi.

"Bazen çok şey söylemek istiyorsunuz ama aklınıza haksızlığa uğrayabileceğiniz geliyor." diyen Quaresma, ""Futbolda birçok şeyi anlamaya, anlam vermeye çalışıyorsunuz ama sonunda bunların anlamaya değer olmayan şeyler olduğunu fark ediyorsunuz." diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'A DÖNECEK Mİ?

Beşiktaş'a dönüşü ile ilgili soruyu da yanıtlayan Quaresma, "Beşiktaş'a dönüş konusuyla ilgili konuşmak istemiyorum çünkü Kasımpaşa'nın futbolcusuyum. Buna karar verecek olan da ben değilim. Ama taraftarların bana yaklaşımı her zaman çok güzel." dedi.

Sayfa Yükleniyor...