Quaresma'dan şampiyonluk sözleri!...

Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, Galatasaray galibiyetini değerlendirdi şampiyonluk için umutlu konuştu. Quaresma yeni sözleşme konusunda ise yorum yapmaktan kaçındı ve "Şu anda konuşulacak bir şey değil" dedi.

NTV Spor 02.12.2018 - 23:30

Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 1-0 yendiği maçı değerlendiren Ricardo Quaresma, "Bizim için önemli bir maçtı. Bu maçı kazanmamız gerektiğini biliyorduk. 1-0 kazandık. Daha farklı da kazanabilirdik. İstediğimizi aldık. Önümüze daha iyi bakabilmemiz için iyi bir adım oldu. Bugünü artık geçirdik. Dinlenip, sonraki maç için hazırlıklarımıza başlayacağız. Şampiyonluk yolunda kendi koyduğumuz hedefleri birer birer geçerek o amaca ulaşcağımızı düşünüyorum." dedi.

VAR kararları da sorulan Portekizli yıldız, "VAR'in icrasını biz yapmıyoruz. Kendi işimizi yapıyoruz: Bizim penaltımız verildi. Galatasray'ın penaltı golü iptal edildi. Benim bir golüm iptal edildi. Bu yoldan bakarsak VAr görevini yapıyor, bize de görevimizi yapmak kalıyor." diye konuştu.

Sezon sonu sözleşmesinin sona ereceğinin hatırlatılması üzerine ise Quaresma, "Şu an düşündüğümüz önümüzdeki maçlar. Sonrasında kalan maçları düşünmeye devam edeceğim. Beşiktaş'ta olduğum sürece Beşiktaş'a odaklanıp buradaki görevimi icra edeceğim. Görevim biterse o zaman konuşulacak bir şey. Şu anda konuşulacak bir şey değil." demekle yetindi.

Sayfa Yükleniyor...