"Quaresma'nın kasti..."

Karşılaşmanın 65. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan, açıklamalarda bulundu.

NTV Spor

05.11.2016 - 22:00

Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında oynanan Beşiktaş maçında Ricardo Quaresma’nın sert hareketiyle sakatlanarak oyundan çıkan Yusuf Erdoğan, karşılaşma sonunda açıklamalarda bulundu.

Sakatığıyla ilgili konuşan Yusuf Erdoğan, "Söyleyecek fazla bir şey yok. Verilmiş sadakamız varmış. Top Quaresma ile aramızda kaldı. Kasti bir şey yaptığını düşünmüyorum ama sert bir müdaheleydi. Bize söz söylemez düşmüyor ama sahada bariz şeyler vardı. Trabzonspor'un neler yapabileceğini bugün gösterdik. Bu maçı kaybetmiş olarak düşünmüyoruz. Başkanımız ve hocamız bize 'Başınızı dik tutun' dedi. Futbolun güzelliklerini sahaya yansıttık. Bizim için bu maç kayıp değil kazanç. Trabzonspor olarak, güzel günler göreceğimizi düşünüyorum." dedi.


Yusuf, "Trabzonspor olarak her zaman önde hücum yapan bir takım olmak. Ersun Yanal da her zaman hücum ister. TT Arena'daki maçta da bunu yapmıştık. Bu maçın hemen ilk 15 dakikasında, maç başlamadan 2-0 oldu. Yazık oldu. Son vuruşlara dikkat etseydik, rakibin kırmızı kartları olsaydı bizim için farklı olabilirdi. Kaderin önüne geçemiyoruz, maçı kaybettik." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...