Rachid Ghezzal neden ilk 11'de yer almadı?

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Giresunspor karşında kazanarak galibiyet serisine başlamak istediklerini söyledi. İlk 11'de yer almayan Rachid Ghezzal'la ilgili ise Valerien Ismael, "1 aylık bir sakatlıktan çıktı. Fenerbahçe maçında risk aldık. Bu konuda adım adım gitmemiz gerekiyor." dedi.

NTV Spor 08.10.2022 - 19:46
Son Güncelleme: 08.10.2022 - 19:48
Ajans Galeri

Spor Toto Süper Lig'de Giresunspor'a konuk olacak Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael, karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Giresunspor karşısında galip gelmek istediklerini söyleyen Valerien Ismael, "Beşiktaş gibi büyük bir takımın her zaman kazanması lazım. Kazandığınızda mutlusunuzdur, kazanamadığınız zaman mutsuz olursunuz. Kazanamadığımız zamanlarda neden kazanamadığımızın analizini yaptık. Beklentiler var. Şu anda galibiyet serisine geri dönmemiz lazım. Bu yüzden buradayız. İyi bir performans gösterip galip gelmek istiyoruz." dedi.

📊 SÜPER LİG PUAN DURUMU

Rachid Ghezzal'ın sakatlık durumuna ilişin ise 47 yaşındaki çalıştırıcı şunları söyledi, "Ben de Rachid Ghezzal'ı ilk 11'de görmek istiyorum ama şunu unutmayalım, 1 aylık bir sakatlıktan çıktı. Fenerbahçe maçında bir risk aldık. Bu konuda adım adım gitmemiz gerekiyor. Rachid'i 1 maç değil tüm sezon kullanacağız. Bu konunun hassas bir konu olduğunun farkındayım. Hafta hafta nasıl hissettiğine göre ilerliyoruz. Umarım bugün onun ve bizim için güzel bir gün olur."

Sayfa Yükleniyor...