"Rakibimizin planlarını az çok tahmin edebiliyoruz"

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde grubu lider tamamlamak istediklerini belirterek, "İtalya'da güzel günlerim geçti, benim için özel bir ülke ama ülke puanı için elimizden geleni yapıp ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz." dedi.

NTV Spor 27.10.2022 - 19:08 | Son Güncelleme: 27.10.2022 - 19:10
Anadolu Ajansı

Emre Belözoğlu, UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde oynanacak Fiorentina maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Futbolculuk kariyerinde İtalya'da çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek sözlerine başlayan Emre Belözoğlu, "Floransa'da Türk denince ilk akla Fatih Terim geliyor. Ama bizi de tanıyorlar sokakta. İtalya'da güzel günlerim geçti, benim için özel bir ülke ama ülke puanı için elimizden geleni yapıp ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu sözlerini şöyle tamamladı, "Topa sahip olurken önlemler alıyoruz. Fiorentina çok iyi maçlar oynadı burada ama sonunu getiremedi. Bunlara çalıştıklarını görüyorum. Çok iyi bir teknik direktörleri var. O yüzden geçen sezon Serie A'da çok başarılı oldular. Oyun çok önemlidir. Rakibimizin planlarını az çok tahmin edebiliyoruz. Çok keyifli bir maç olacak."

Sayfa Yükleniyor...