"Rakipler için tehdit oluşturacağız"

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa galibiyetini değerlendiren Joshua King, "Rakip takımlar için tehdit oluşturabileceğimizi düşünüyorum" dedi.

NTV Spor 16.08.2022 - 00:03 | Son Güncelleme: 16.08.2022 - 01:10

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'yı 6-0 yendiği maçta 1 gol 1 de asistle oynayan Joshua King, "Bizler açısından bu sonuç mutluluk verici. Geçen hafta hayal kırıklığı yaşadık. Ümraniyespor'u yenmemiz gerekiyordu. Bugün rakibin kırmızı kart görmesi işlerimizi kolaylaştırdı. Sürekli ve sürekli denemek zorundayız. Eninde sonunda top ağlarla buluşacak. Bana göre iyi bir takım performansı ortaya koyduk. Bazen rakibin kırmızı kart görmesi sizin ritminizi düşürebilir. Ama bugün bizim için öyle olmadı. İyi bir takımız. En iyi kombinasyonla birlikte iyi sonuçlar almak istiyoruz" dedi.

Performansının yüzde kaçıyla oynadığı sorusuna ise King, "Premier Lig'de 7 yıl oynadım. Orası gerçekten zorlu bir ligdi. Maalesef burası dışarıda küçümsenen bir lig. Ama öyle değil. Yüzde 80-85 civarındayım. Zaman içerisinde daha da iyiye gidebileceğimi düşünüyorum. Maçın 70. dakikasında kramp anı oluştu. 90 dakika boyunca oynayacak duruma geleceğim. Yüzde yüz değilim ama ona ulaşılabileceğimi düşünüyorum. Maç içerisindeki performansımdan dolayı da mutluyum. Enner ile birlikte bence güçlü bir kombinasyon yakaladık. Pedro'nun gelmesiyle de ileri uçta gösterdiğimiz koşu gücü ve kuvvet rakipler için zorluk yaratacaktır. İdmandaki performansımızı maçlara yansıtabiliriz. Rakip takımlar için tehdit oluşturabileceğimizi düşünüyorum." yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...