Fatih Terim'den PSG ve Real Madrid mesajı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Brugge ile oynanan ve golsüz sona eren maç sonrası gelecek için umutlu konuştu. Grubun ilginç olacağını söyleyen Terim, "Milyarlık bütçeli iki takım sahamıza gelecek. Ama 50 bin taraftarımız önünde rakipler için kolay olmayacak" dedi.

NTV Spor 18.09.2019 - 22:14

Maçı değerlendirerek sözlerine başlayan Fatih Terim, "Kazanmak isterdik ama olmadı. Keyifli bir maçtı. Ancak takım, gün geçtikçe daha iyi olacağımız mesajını verdi. Birbiririyle yeni oynayan oyuncuların daha 2. maçı. Beraber oynadıkça daha iyi oynayacağız. Zasan zaman maç gitti zaman zaman geldi. 60'dan sonra fizik olarak sahada kalmamız beni de sevindirdi. O arada etkin olduk. Dışarıda kaybetmemek önemli. Sonuç itibariyle avantajlı dönüyoruz. Her geçen gün daha iyi olacak düşüncesindeyim." dedi. 

Türk Telekom Stadı'ndaki maçlara vurgu yapan tecrübeli teknik adam, "Seyircimizle beraber orada çok önemli işlere imza attık. Tabii ki Şampiyonlar Ligi seviyesine göre oynanamaya çalışacağız. Milyarlık bütçeli iki takım gelecek. 50.000 taraftarımız önünde rakipler için kolay olmayacağını düşünüyorum. Bu grubun ilginç olacağını söylüyorum. İlginç olması için de bizim de elimizden geleni yapmamız lazım. Oynanmayan maçın neticesini kağıt üzerinde favori olsalar da hiçbirimiz bilemeyiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. İnşallah zevkli maçlar oynayacağız." ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...