"Rakipten çok hakemle mücadele ediyoruz"

Kendi sahasında lider Kayseri Erciyesspor'a mağlup olan Boluspor'da teknik direktör Oğuz Çetin, rakiple mücadelen fazla hakemlerle mücadele ettiklerini söyledi.

NTV Spor

16.03.2013 - 19:14

PTT 1. Lig'de mücadele eden Boluspor'un teknik direktörü Oğuz Çetin, Kayseri Erciyesspor'un 4-2'lik galibiyetiyle sona eren maça ilişkin, "Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da rakiple mücadele etmekten çok, hakem hatalarıyla mücadele ediyoruz" dedi.

Çetin, iki haftadır ciddi şekilde hakem hatalarıyla mücadele ettiklerini savundu.

Maçın genelinde 10 kişiyle mücadele eden takımını kutlayan Çetin, "Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da rakiple mücadele etmekten çok, hakem hatalarıyla mücadele ediyoruz. Ligde haftalar daralırken, bu tip olaylara maruz kalmaya başladık. Bu, çok dikkat çekici bir konu. Bu konuda yetkililerin daha duyarlı olmasını umut ediyorum" diye konuştu.

Güçlü rakibe karşı bir kişi eksik olmalarına rağmen ciddi bir mücadele örneği sergilediklerini anlatan Çetin, duran iki toptan yedikleri gol nedeniyle motivasyonun düştüğünü kaydetti.

"Önümüzde çok maç var" diyen Çetin, "İlk iki hedefinden uzaklaşmış gibi görünsek de bu ligden Süper Lig'e çıkmak için ilk altı hedefi de çok önemli. Bu konuda herhangi bir endişemiz yok. Oyuncularımızın bu mücadele gücü, isteği, arzusu olduktan sonra böyle bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Eksik noktalarda kendimizi daha iyi geliştirmemiz gerektiği de bir gerçek" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...