"Real Madrid kayıpları telafi edecek"

Iker Casillas, Real Madrid'i değerlendirdi. Eflatun-beyazlı kulübün sembol ismi, Real Madrid'in yaşadığı puan kayıplarını telafi edeceğine inandiğini belirtti.

NTV Spor 08.11.2017 - 15:46

Futbol hayatını Porto'da sürdüren Iker Casillas, 15 yıl boyunca kalesini koruyup, kaptanlığını yaptığı eski takımı Real Madrid'in La Liga'da zirvenin 8 puan uzağında kalmasını değerlendirdi. Casillas, eflatun-beyazlı ekibin tecrübesiyle yaşadığı sorunların üstesinden gelebileceğini belirtt. Ispanyol kaleci, "Ligde daha oynanacak çok maç var. Şampiyonlar Ligi ise gerçek anlamda şubat ayında başlıyor. Unutulmasın ki; bu takım son iki yılın Şampiyonlar Ligi şampiyonu. Daha önce hiç yapılmamış bir şeyi yaptılar. Biraz sabırlı olmak gerekiyor" değerlendirmesini yaptı.

Kulübü Porto ile sözleşmesi sezon sonu bitecek 36 yaşındaki kaleci, futbol hayatını ne zaman noktalayacağı ile ilgili soruya ise esprili bir yanıt verdi. "Buffon 40 yaşına ulaşabiliyorsa; ben de ondan bir sene fazla oynayabilmeliyim" ifadelerini kullanan Casillas, kariyerini sonlandırmaya henüz niyeti olmadiğını belirtti.

Sayfa Yükleniyor...