Rıdvan Dilmen'in dediği çıktı!

Fenerbahçe - Medipol Başakşehir maçının devre arasında mücadeleyi yorumlayan Rıdvan Dilmen, ikinci 45 dakika için Abdullah Avcı'ya uyarı niteliğinde bir tespitte bulundu. Ve Dilmen'in dediği çıktı...

NTV Spor 13.12.2015 - 21:45

Kadıköy'de oynanan mücadelede ilk 45 dakikanın sona ermesinin ardından %100 Futbol'da Rıdvan Dilmen, hem Pereira'nın hem de Abdullah Avcı'nın hamle yapması gerektiğini savundu. Sarı kartı bulunan Badji'nin oyundan atılabilecek konumda olduğunu belirten Dilmen, Başakşehir'in 10 kişi kalmaması adına Abdullah Avcı'nın Senegalli oyuncuyu oyundan alması gerektiğini söyledi.

Nitekim Rıdvan Dilmen'in dediği 79. dakikada gerçekleşti. Badji, Josef De Souza'ya yaptığı faul nedeniyle hakem Cüneyt Çakır'ın ikinci sarı kartına yakalandı ve oyun dışı kaldı.

İşte Rıdvan Dilmen'in devre arasındaki yorumu;

"İki antrenörün de hamle yapması lazım. Ozan'ın pozisyonu tehlikeli hareket vermeyebilirim ama son dakikadaki pozisyon sarı kartlık bir pozisyon. Abdullah Abcı'nın Badji'yi alması lazım. Hakem atmadı, atamadı. Abdullah Avcı atmalı. Yani iki hamlenin adı; biri 10 kişi kalmamak için diğeri oyunu açmak için."

Sayfa Yükleniyor...