"Rıza Çalımbay'ı çok seviyoruz"

Demir Grup Sivasspor'un Beşiktaş'ı 3-0 mağlup ettiği karşılaşmanın gollerini atan Mert Hakan Yandaş, Mustapha Yatabare ve Emre Kılınç maçın ardından açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 18.08.2019 - 00:09

Mert Hakan Yandaş "Bende biraz doluluk var. Geçen sene benim için çok kötü geçmişti. Bu seneye çok iyi hazırlanmıştım. Ligde de ilk golü atmam benim için çok büyük mutluluk. Sevincimi abartılı yaptım. Çok mutluyuz. Sivasspor'un gerçek gücünü gösterdik. Şimdi galibiyeti kutlayacağız" dedi.

Emre Kılınç ise "Şutu attığımız zaman temennimiz gol olması. Topun o kadar dönmesini beklemiyordum. Çok güzel bir gol oldu. Oyun planımız önde basmak ve pas oyununu iyiyi yapmaktı. Hak eden taraf biz olduk. İnşallah devamını getireceğiz. Önemli olan nerede oynadığın değil, nasıl oynadığın. Ben kendimi geliştirmek istiyorum. 2 ameliyat geçirdim. Kendimi geliştirmek istiyorum. Transfer süreci kulüplerin görüşeceği bir şey. Benim için önemli olan Milli Takım'a yükselmek" ifadelerini kullandı.

Mustapha Yatabare de "Maçta bir gol attım. Çok mutluyum. Maçı kazanmamız çok önemli bir sonuç. Özgüvenimiz için bu galibiyet çok önemliydi. Rıza Çalımbay'ı çok seviyoruz. Onunla çalıştığımız için çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...