Rıza Çalımbay Sivasspor'da kalacak mı? Maç sonrası açıkladı

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Konyaspor'u 1-0 mağlup edip ligde kalmayı garantiledikleri maç sonrası konuştu. Rıza Çalımbay takımdaki geleceğiyle ilgili soruyu da yanıtladı.

Tuna Tunca - NTV Spor 30.05.2023 - 23:04
Rıza Çalımbay Sivasspor'da kalacak mı? Maç sonrası açıkladı

Teknik Direktörü , maçı mutlaka kazanmak için sahaya çıktıklarını belirterek, "Bizim maçı mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Yoksa çıkmaza girecektik. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Maçın başından sonuna kadar disiplini bozmadan hatalarımız olsa da gergin bir şekilde oynadık. Bu amaçla hazırlanırken iyi bir destek alamadık ne taraftardan ne başka yerden. Kendi başımıza hazırlanıp maça çıktık. Oyuncular gergin olmasına rağmen iyi mücadele etti. İyi pozisyonlar yakaladık. Son dakikada boş pozisyonda atamadık. İki takım da kazanmak için oynadı. Çok güzel bir maç oldu. Bugünkü maç, finallerin finaliydi. Benim tek üzüldüğüm şey, boş tribünler oldu. Bu takım kimsenin hayalinde göremeyeceklerini yaşattı ama bunun hakkı bu kadar taraftar değildi. Bu maç kimsenin umrunda değildi, bana öyle geliyor. Bu maç bizim için final maçıydı. Kaybetsek büyük bir çıkmaza girecektik. Ona rağmen iyi mücadele eden oyuncularımızı tebrik ediyorum. O kadar yoğunluğa rağmen, her şeyi yaptık. İyi bir şekilde de ligi bitiriyoruz. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" diye konuştu.

SPOR TOTO HABERLERİ

Gelecek sezonla ilgili henüz bir karar vermediğini belirten Çalımbay, "Önümüzdeki sezon için henüz bir karar vermedim. Bir basın toplantısı yapacağız ve konuşacağız" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...