Rize'de Denizli dönemi resmen başladı!

Çaykur Rizespor, Engin Korukır'dan boşalan teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli'yi getirdi.

NTV Spor 21.12.2012 - 14:39

Çaykur Rizespor, Mustafa Denizli ile 1,5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Çaykur Rizespor, sezon başında Engin Korukır ile anlaşmış, alınan kötü sonuçların ardından Engin Korukır 15. hafta görevinden istifa etmişti.

Mustafa Denizli, NTVSPOR.NET'e yaptığı açıklamada, "Resmi sözleşmeyi imzaladık. Gerek görülürse daha sonra imza töreni Rize'de yapılacak" dedi.

63 yaşındaki tecrübeli teknik adam, sırasıyla Galatasaray, A Milli Takım, Aachen, Kocaelispor, Fenerbahçe, Vestel Manisaspor, Pas, Persopolis ve Beşiktaş'ta görev yapmıştı. Denizli, Galatasaray, A Milli Takım ve İran temsilcisi Persopolis'te iki kez görev aldı.

Denizli, en son daha önce görev yaptığı İran temsilcisi Persopolis'te çalıştı.

DENİZLİ: TÜRK FUTBOLU İÇİN İYİ ŞEYLER YAPACAĞIZ
PTT 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor ile sözleşme imzalayan Teknik Direktör Mustafa Denizli, ''Hedeflerimiz belli, Türk futbolu için iyi şeyler yapacağız'' dedi.

Denizli, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını dileyerek, ''Uzun dönemli, çok güzel bir çalışma gerçekleştireceğiz. Çok önemli projelerimiz var. Rize insanın ve benim hedeflerim örtüşüyor. Hedeflerimiz belli. Türk futbolu için iyi şeyler yapacağız'' diye konuştu.

Mustafa Denizli, yardımcılarının hemen hemen belli olduğunu, ligde hafta sonu 1461 Trabzon ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak maçın ardından göreve başlayacağını belirtti.

Sayfa Yükleniyor...