Ryan Giggs: Ronaldo 40'ına kadar oynayabilir, tıpkı benim gibi...

Ryan Giggs eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo'nun kendisi gibi 40 yaşına kadar oynayabileceğini söyledi.

NTV Spor

10.09.2020 - 09:59 | Son Güncelleme: 10.09.2020 - 10:01

Galler Teknik Direktörü Ryan Giggs, Manchester United'dan eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo hakkında övgü dolu sözler kullandı.

PA'ya konuşan Giggs, Ronaldo'nun doğru kulüpte 40 yaşına kadar oynayabileceğini vurgularken, ''Doğru kulüpte olması gerekecek. Çok iyi bir kulüpteydim ve 40 yaşına kadar oynadım. Onun da 40'ına kadar oynayacağını görebiliyorum'' diye konuştu.

''Ronaldo daima daha fazlasını düşünüyordu''

''Ronaldo ile kariyerinin başında birlikteydik. Bu kadar gol atacağını öngöremezdiniz. Ronaldo sizi heyecanlandıran .Daima spor salonundaydı ve daha fazla ne kadar iyi olabileceğini düşünüyordu. Manchester United'da bir sezonda 40 gol attı ve o günden sonra yaptığı her şey olağanüstü. Birkaç yıl önce futbol oynama yaşı 30-32 civarıydı fakat artık 40 yaşında futbolcular görebiliyorsunuz.''

1987 yılında altyapısına girdiği Manchester United'da uzun yıllar forma giyen Ryan Giggs kariyeri boyunca başka bir kulüpte görev yapmadı. 2014 yılında 40 yaşındayken kariyerini noktalayan Giggs, kariyeri boyunca bine yakın maçta süre aldı.

Sayfa Yükleniyor...