Ronaldo'dan yeni bir ilk!.. Bir kez daha zirvede...

Cristiano Ronaldo, Instagram'da 500 milyon takipçiye ulaşan ilk isim oldu.

NTV Spor 21.11.2022 - 14:39 | Son Güncelleme: 21.11.2022 - 16:38

Manchester United'ı eleştiren söylemleriyle dikkatleri üzerine çeken Cristiano Ronaldo, yeni bir unvanın daha sahibi oldu. Portekizli yıldız, sosyal medya platformu Instagram'da 500 milyon takipçi sayısına ulaşan ilk isim oldu.

Ronaldo, 569 milyon takipçisi bulunan Instagram resmi hesabının ardından en çok takipçili isim durumunda. 

Portekizli yıldız, Instagram'da 500 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi oldu. Paris Saint-Germain'de (PSG) forma giyen Arjantinli yıldız Lionel Messi ise 376 milyon hayranıyla Ronaldo'yu takibini sürdürdü.

Model Kylie Jenner 372, şarkıcı Selena Gomez 357, profesyonel Amerikan güreşçisi ve oyuncu Dwayne Johnson 348 milyon takipçiyle Ronaldo ve Messi'nin ardında kalan dünyaca ünlü simalar arasında yer aldı.

2022 Dünya Kupası'nda Portekiz Milli Takımı ile boy gösterecek Cristiano Ronaldo, verdiği röportajda kulübü Manchester United'ın kendisine ihanet ettiğini ifade etmesi sorası dünya gündemine oturmuştu. 

"BENİ AYRILMAM İÇİN ZORLADILAR"
Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Manchester United'ı hedef alan Cristiano Ronaldo, "Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag'a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı göstermeyen birine ben de saygı duymam. Çok fazla üzerime geldiler, beni sürekli ayrılmam için zorladılar. Kötü gidişatın sorumlusu benmişim gibi gösterildim. Sadece teknik direktör değil kulübün çevresindeki bazı kişilerce bu yapıldı. İhanete uğramış gibi hissettim" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...