Ronaldo ile ilgili ilginç iddia!

İspanyol gazeteci Jose Felix Diaz, Cristiano Ronaldo'nun, Şampiyonlar Ligi finalindeki abartılı gol sevinci ile ilgili ortaya çarpıcı bir iddia attı. Diaz'a göre, Ronaldo gol sevincini, yaşamını anlatan bir filmde kullanılması için önceden planlamıştı.

NTV Spor

29.05.2014 - 13:26

Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi finalinde penaltıdan takımının 4. golünü attıktan sonra işte böyle sevindi.

Birçok sporsever, sonucu zaten belli olan maçın son saniyelerinde, Ronaldo'nun bu coşkusunu abartılı buldu. İspanyol gazeteci Jose Felix Diaz ise tüm yaşananların önceden kurgulandığını savunuyor.

Diaz, Portekizli yıldızın gol sevincini, yaşamını anlatan bir filmde kullanılması için önceden plandığını öne sürdü. Maç sırasında Ronaldo'yu özel bir kameranın takip ettiğini yazan diaz; "Yıldız oyuncu bu gol sevincini, adını taşıyan bir film projesi için gerçekleştirdi. Ronaldo, sadece kendisini çeken kameranın nerede olduğunu biliyordu ve bir futbolcudan çok oyuncu gibi davrandı" ifadesini kullandı.

İspanyol gazeteci, yıldız oyuncunun, Sergio Ramos'un takımını hayata döndüren golünden sonra, arkadaşlarından farklı bir yere yöneldiğini de hatırlattı.

Ronaldo, Gareth Bale'in uzatma bölümünde takımı öne geçiren golünün ardından da, arkadaşlarının sevincine ortak olmamıştı.

Sayfa Yükleniyor...