Ronaldo mikrofonu göle attı!

EURO 2016'daki ilk 2 maçında gol atamayan Cristiano Ronaldo'nun ruh hali hiç de iyi değil. Yıldız oyuncu, kendisine soru sormak isteyen bir muhabirin mikrofonunu alarak göle attı.

NTV Spor 22.06.2016 - 15:23

Cristiano Ronaldo'nun; "Macaristan maçına hazır mısın?" sorusuna karşılığı tepkiyle oldu.

Son günlerde ağır eleştiriler alan yıldız oyuncunun sinirleri artık iyice yıpranmış görünüyor. Lyon'da, kamp yaptıkları otelin yakınlarında milli takım arkadaşlarıyla yürüyüşe çıkan Ronaldo, kendisine soru sormak isteyen muhabirin mikrofonunu zorla elinden aldıktan sonra göle attı. İzlanda maçından sonra yaptığı sportmenlik dışı açıklamalarla gündeme gelen Ronaldo, daha sonra oynanan Avusturya maçında çok kritik bir penaltı vuruşundan yararlanamadı. Ağır eleştiriler karşısında sinirleri bozulan Ronaldo'nun muhabiri yönelik tavrı, eleştirilerin bir kat daha artmasına yol açtı.

Portekiz, ilk 2 maçta kaleyi tutan 18 şut atmasına karşın sadece 1 kez fileleri havalandırabildi. Ronaldo ayrıca büyük turnuvalarda kullandığı son 36 serbest vuruşta golle buluşamadı. Teknik direktör Santos buna karşın tüm duran topları Ronaldo'nun kullanmaya devam edeceğini açıkladı.

 

Sayfa Yükleniyor...