Ronaldo'nun fırlattığı kaptanlık bandı bir bebeğe umut oldu!

Cristiano Ronaldo'nın Sırbistan - Portekiz maçında yere fırlattığı kaptanlık bandı, bir bebeğin tedavisi için umut ışığı oldu.

NTV Spor 31.03.2021 - 19:47

2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ndeki Sırbistan - Portekiz maçı 2-2 devam ederken 90+3 te Cristiano Ronaldo’nun şutu gol değeri kazanmamış ve yıldız futbolcu karar sonrası büyük tepki göstermişti.

Cristiano Ronaldo'nun şutuna Sırbistan savunması çizgi üzerinde müdahale etti ve oyun devam etti. Ronaldo karar sonrası çizgi hakemine itiraz etti ve ardından sarı kart gördü.

Saha içinde adeta çılgına dönen yıldız futbolcu hakemin kararını protesto ederek kaptanlık pazubandını çıkararak yere bıraktı. 36 yaşındaki yıldız karşılaşmanın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Portekiz kaptanı olmak hayatımın en büyük gururlarından biri. Ülkem için her zaman her şeyimi vereceğim. Ancak başa çıkılması gereken zor zamanlar var" demişti.

BİR BEBEĞE UMUT OLACAK

Bir hayır kurumu Ronaldo'nun kaptanlık bandına ulaştı ve 6 aylık bir bebeğin kas hastalığının tedavisi için açık arttırmaya çıkarılacak. Associated Press'in haberine göre, bu hayır kurumu kol bandına ulaştı ve üç gün boyunca çevrimiçi olarak ziyaret edilebilecek bir müzayedede sergilenmesi kararı aldı.

Sayfa Yükleniyor...