Ronaldo PSG'yi uyardı: Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak kolay değil!

Bir döneme damgasını vuran ve şimdilerde Real Valladolid'in başkanlığını yapan Ronaldo Nazario, PSG'nin Şampiyonlar Ligi şampiyonu olup olamayacağı ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

NTV Spor 07.09.2021 - 11:54

Bu yaz gerçekleştirdiği Lionel Messi ve Sergio Ramos gibi transferlerle dikkat çeken ve Kylian Mbappe'yi de sezon sonuna kadar takımda tutmayı başaran PSG, Şampiyonlar Ligi'nde otoriterer tarafından favori görülüyor.

Tarihinde Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu bulunmayan PSG, yapılan yatırımlardan sonra artık mutlu sona ulaşmanın hesaplarını yapıyor.

Ancak bu durum, Ronaldo Nazario'ya göre çok da kolay değil.

DAZN'da kendini hakkında çekilen 'El Presidente' belgeseli kapsamında bir dizi açıklamalarda bulunan Ronaldo, "Real Madrid'de Los Galacticos gibi yıldızlarla dolu bir dönemde oynadım. Şampiyonlar Ligi'ni kazanamadım. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için birçok etkenin bir arada olması lazım. Sadece yıldızlar topluluğu bir takım olmak yetmez" ifadelerini kullandı.

2002-2007 arasında Real Madrid'de forma giyen Ronaldo, bu süre içerisinde sadece bir kez La Liga şampiyonluğu yaşamıştı. 

Sayfa Yükleniyor...