Ronaldo'dan Messi'ye ağır gönderme!

Cristiano Ronaldo, Danimarka ile oynanan maçta Messi tezahüratlarını dinlemek zorunda kaldı. Yıldız futbolcu maç sonrasında, "Geçen yıl bu dönemde Messi'nin ne yaptığını biliyor musunuz?" diyerek ezeli rakibine göndermede bulundu.

NTV Spor 14.06.2012 - 18:03

Cristiano Ronaldo, Danimarka ile oynanan maç boyunca Messi tezahüratlarını dinlemek zorunda kaldı. Yıldız futbolcu maç sonrası, ezeli rakibine göndermelerde bulunmayı ihmal etmedi.

Lionel Messi'nin gölgesi, her yerde Cristiano Ronaldo'yu takip ediyor. Portekizli yıldız son olarak, Danimarka ile oynanan maçta tribünlerden yükselen Messi tezahüratlarını dinlemek zorunda kaldı.

Top ne zaman Ronaldo'nun ayağına gelse, Danimarka taraftarı hep bir ağızdan "Messi" diye tezahürat yaptı. Ronaldo'nun kaçırdığı net pozisyonlar sonrası, tribünlerden yükselen Messi sesleri daha da arttı. Ronaldo'nun konsantrasyonunu bozmaya çalışan Danimarkalılar, yıldız futbolcunun net pozisyonları harcamasıyla amaçlarına ulaşmış göründü.

Ancak sonunda kazanan yine de Portekiz oldu. Ronaldo ise maç sonunda Messi'ye göndermelerde bulunmaktan kendisini alamadı. Arjantin açısından büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanan son Copa America'yı hatırlatan Ronaldo, ""Geçen yıl bu dönemde Messi'nin ne yaptığını biliyor musunuz? Kendi ülkesinde düzenlenen Copa America'da çeyrek finalde elenmişti" dedi.
(NTVSPOR)

Sayfa Yükleniyor...