Ross Barkley: Liverpool'a daha fazla gol atabilirdik

Sezona 4'te 4 ile giren Aston Villa'nın orta saha oyuncusu Ross Barkley, Liverpool karşısındaki 7-2'lik galibiyet için, "Şampiyon karşısında 7-2'den daha fazla gol olabilirdi, herkese ne kadar hazır olduğumuzu gösterdik" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 23.10.2020 - 11:31 | Son Güncelleme: 23.10.2020 - 12:03

Aston Villa yaz transfer döneminde Chelsea'den kiraladığı Ross Barkley unutulmaz Liverpool galibiyetini yorumladı.

7-2'lik karşılaşmada daha fazla gol atabileceklerini söyleyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu, galibiyetin herkes için bir mesaj olduğunu belirtti. 

"Liverpool'a daha fazla gol atabilirdik"

Aston Villa formasını ilk kez Liverpool karşısında giyen Barkley, "Bundan daha iyi başlangıç hayal edemezdim" dedi. İngiliz oyuncu, "Liverpool karşısındaki galibiyet, ilerlemek için mükemmel bir yoldu. Skor 5-2 olduğunda takımdaki herkes, "Daha fazla gol atabiliriz" düşüncesine kapıldı. Daha fazla gol olabilirdi ama 7-2 bitti. Şampiyon karşısındaki bu galibiyet herkes için bir mesaj. Bütün maçlar için ne kadar hazır olduğumuzu gösterdik." diye konuştu.

"Geçen sene küme düşmemeye oynuyorlardı"

Geçen sezonu 35 puan toplayarak 17. sırada bitiren Aston Villa, yeni sezonun ilk 4 maçını kazandı ve 12 puan topladı. Etkileyici performans gösteren Villa için Barkley, "Buradaki oyuncuların kalitesini görünce şaşırdım. Geçen sezon küme düşmemeye oynuyorlardı. Takımda çok iyi oyuncular var. Farkettiğim diğer şey ise çok iyi iletişimciler var." ifadelerinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...