Saba Lobjanidze: Serbest vuruştan önce golü hissettim

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Beşiktaş'la 1-1 berabere kalan Hatayspor'da Saba Lobjanidze, Sam Adekugbe ve Burak Öksüz, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 19.03.2022 - 21:29 | Son Güncelleme: 19.03.2022 - 21:56

Hatayspor'un golünü kaydeden Saba Lobjanidze'nin açıklamaları şöye:

"Öncelikle bugünkü maçtan dolayı birkaç şey şöylemek istiyorum. İki takım da bu havada çok iyi mücadele etti ve birer puan aldı. Milli aradan sonra sekiz maç var önümüzde ve hepsini kazanmak istiyoruz. Normalde serbest vuruşları ben kullanmıyorum. Sadece o an hissettim ve Riberio'ya ben kullanabilirmiyim dedim. O da hissetti ve ortaya güzel bir gol çıktı."

Burak Öksüz'ün açıklamalarının satır başları ise şöyle:

"Beşiktaş'ın önde baskılı oynayacağını biliyorduk ve o 15 dakikada skoru buldular. Devreye 1-1 beraberlikle girmek bizim açımızdan iyi oldu. Çok da pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. Önümüzde sekiz maç var ve umarım hedeflerimize ulaşırız. Çok büyük bir maliyetle kurulmadık ama çok güzel bir arkadaşlık var."

Sam Adekugbe'nin açıklamaları şöyle:

"Bence bugün 2 puan kaybettik. Bizim daha net şanslarımız vardı. İki takımın da çok fazla şansı vardı ama biz daha çok pozisyon ürettik. Aslında Atiba ile karşı karşıya oynamak büyük bir onur. Cyle'la da öyle. Karşımda ya da aynı takımda oynadığımız zaman çok mutlu oluyorum."

Sayfa Yükleniyor...