Sabri'den 'özür' göndermesi!

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki açıklama polemiğine sarı-kırmızılı takımın kaptanı Sabri Sarıoğlu da dahil oldu. Milli futbolcu, Antalyaspor maçı sonrası basın toplantısında ezeli rakiplerinin "Özür dileriz" temalı yazısına göndermede bulundu.

NTV Spor 18.02.2014 - 01:55

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki açıklama polemiğine sarı-kırmızılı takımın kaptanı Sabri Sarıoğlu da dahil oldu. Deneyimli futbolcu, Antalyaspor maçından sonra basın toplantısında ezeli rakiplerine göndermede bulundu.

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrası gece geç saatlerde bir açıklama yayınlamıştı. Sarı-kırmızılılılar, Fenerbahçe yönetimini hakemleri ve kurulları baskı altına almakla suçlamıştı.

Fenerbahçe Kulübü ise ezeli rakibine resmi internet sitesinden ironiler içeren sert bir mesajla yanıt vermişti.

Söz sırası yeniden Galatasaray'a gelmiş, Fenerbahçe'nin açıklamasını ciddiyetten uzak olarak niteleyen sarı-kırmızılılar "Yanıt verme gereği duymuyoruz" diyerek tartışmaya nokta koymuştu.

Ancak iki kulüp yönetimi arasında yaşanan gerilime Galatasaray Futbol Takımı'nın Kaptanı Sabri Sarıoğlu da dahil oldu. Deneyimli oyuncu Medical Park antalyaspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında ezeli rakiplerine gönderme yaptı.

Kendileri için şampiyonluk yarışının hiçbir zaman bitmeyeceğini söyleyen Sabri; "İyi bir galibiyet serisi yakalamıştık. Güzel skorlar almıştık ve bugün de tekrarlamak istiyorduk. Devreye 2-1 mağlup girdik. Beraberliği yakaladık ancak galibiyet golünü bulamadık. Hiçbir şey bitmiş değil. Biz büyük bir takımız, bileğimizin hakkıyla kazanmak için elimizden geleni yapan bir takımız. Bunu bazılarına öğretemediğimiz için gerçekten özür dilerim. Gerçekten iyi bir görüntü vermiyoruz. Bunun analizini hocamızla, arkadaşlarımızla yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki haftalarda bu puan kaybı yaşamayız” ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...