Sadettin Saran'dan Fenerbahçe sözleri: "Sprint atarak giderim"

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden iş insanı Sadettin Saran, Fenerbahçe hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 30.11.2022 - 10:05
Sadettin Saran'dan Fenerbahçe sözleri: "Sprint atarak giderim"

'nin eski yöneticisi , Çanakkale'de yapımı tamamlanan Atatürk Spor Salonu'nun açılışı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devir tesliminin gerçekleştirilmesinin ardından basın mensupları ile bir araya geldi.

Fenerbahçe'nin bu sezon hem basketbol hem de futboldaki performansını değerlendiren Saran, sarı-lacivertli kulüpteki başkanlık hedefinden genç yetenek 'e kadar birçok konuda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

🟡FENERBAHÇE HABERLERİ🔵

"Çok iyi gidiyoruz"

Milliyet'te yer alan açıklamasında Saadettin Saran; "Fenerbahçe'nin hem futbolda hem de basketbolda iki hocası da çok iyi. Hoca açısından Fenerbahçe bu sene noktayı 12'den vurdu diyebiliriz. Umarım şampiyonluklar yaşarız, tabi belli olmaz bu tarz durumlar ama hoca seçimi muhteşem. Transferler de çok iyi, keyif veriyor. İstek ve uyum var. Şampiyon olacak takım 90. dakikada atar golünü. Bu sezon hepsi var Fenerbahçe'de. Genel olarak 'la aynı düşüncedeyiz. Basketbol takımına nazar değmesin. Daha az bütçeyle Final-Four'a gideceğiz umarım. Şimdilik iyi gidiyoruz." dedi.

FENERBAHÇE FİKSTÜR

"İhtiyaç olursa sprint atarak giderim"

Fenerbahçe'de başkanlık yapmak hayali olduğunu bir kez daha açıkça söyleyen Sadettin Saran, "Şu anda Fenerbahçe şampiyonluğa gidiyor. Başkanlık meselelerini konuşmak çok yanlış olur. Ama benim her zaman hayalim olan Fenerbahçe başkanlığı için ihtiyaç olması halinde koşa koşa değil, sprint atarak giderim." şeklinde konuştu.

📈SPOR TOTO PUAN DURUMU📈

Arda Güler sözleri

Sarı-lacivertli ekibin genç yeteneğine de değinen Fenerbahçeli iş insanı, "Arda Güler müthiş. Bugüne kadar yurt dışında oynayacak en büyük yıldızımız olacak diye düşünüyorum Arda'nın." şeklinde genç futbolcuya övgülerde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...